Update cookies preferences

O nas

Agencja reklamowa Oikos jest jednym z działów Oficyny Wydawniczej Oikos. Jej historia rozpoczęła się w 1996 roku i trwale zapisała się w dziejach niejednej firmy.

Zrealizowaliśmy liczne projekty w branży medycznej, handlowej, elektronicznej, edukacyjnej, transportowej, leśnej, rolniczej, łowieckiej i ekologicznej. Jesteśmy dumni, że z naszej wiedzy
i doświadczenia skorzystało już tak wiele firm i marek.

Nasze działania charakteryzuje kreatywność, spójność i najwyższa jakość. Analizujemy, doradzamy i opracowujemy unikalne kreacje tworząc razem z naszymi klientami projekty zapadające w pamięć.

Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy pomogą Wam odkryć nowe sposoby reklamy Wszych produktów i usług.

Mamy doświadczenie, które pozwala nam łączyć ze sobą rozmaite kanały komunikacji.

Naszej pracy towarzyszy pasja i zaangażowanie w każdy realizowany projekt. Staramy się myśleć i działać zespołowo. Działamy i myślimy niekonwencjonalnie dbając przy tym o oryginalność naszych realizacji. Nieustannie udoskonalamy wykorzystywane narzędzia i techniki komunikacji marketingowej, inwestujemy we własną wiedzę i zainteresowania.

Oikos opiera się na ludziach, ich kreatywności, zaangażowaniu i wiedzy. Dla nas najważniejsza jest wysoka kultura pracy, skuteczność i sukces naszych klientów. Chcemy, aby nasi klienci osiągali dzięki nam efekty, które przerastają ich oczekiwania.